WebWall Webstudio
Üdvözöljük oldalunkon

Tisztelt Látogatónk!

Szeretettel köszöntjük Önt abból az alkalomból, hogy felkereste galériánkat! Reméljük, hogy a bemutatott műalkotások elnyerik tetszését és ezáltal kellemes élményekkel gazdagodik ittléte alatt!
A Galéria menüpontban lehetősége nyílik a kiállított képek megtekintésére és kívánsága szerint, megvásárlására.

Aktuális kínálatunk

Gyulai Zsuzsanna - Egy tőről fakadvaGyulai Zsuzsanna - Vanília égboltGyulai Zsuzsanna - Nyugalom

Gyulai Zsuzsanna

festőművész,
10 festmény, rézkarc

Deák János - Őszi napsütésDeák János - Felsőbányai őszi tájDeák János - Nagybányai látkép

Deák János

nagybányai festőművész
30 festménye

Vitárius Nikoletta Szilvia - PihenésVitárius Nikoletta Szilvia - MormotaVitárius Nikoletta Szilvia - Kaméleon

Vitárius Nikoletta Szilvia

grafikus művész, 31 rézkarc, szitanyomat, kőnyomat, tollrajz, akvarell

Szekeres Imre - MajomSzekeres Imre - SasSzekeres Imre - Próféta

Szekeres Imre

szobrászművész
7 kerámia szobra

M. Gubán György - NapM. Gubán György - CímerM. Gubán György - Ady Endre

M. Gubán György

Tűzzománcozó művész
115 alkotása

M. Gubán György Ébresztő c. alkotásának tűzzománc változata

M. Gubán György - Ébresztő

M. Gubán György "Ébresztő" c. alkotásának tűzzománc változata

Fényképről tűzzománc

Készíttessen tűzzománc képet fényképről

Tanai Toguro Gyula - Az öregTanai Toguro Gyula - SzfinxTanai Toguro Gyula - ÁdámÉva

Tanai Toguro Gyula

képzőművész
8 alkotása

Kováts Ferenc festménye

Kováts Ferenc festménye

1936-ban készült, méretei 100x120 cm

800.000,- Ft

Antik velencei tükör aranyozott gipsz keretben

Antik velencei tükör

160x110 cm-es aranyozott gipszkeretben

330.000,- Ft

Festmény, műtárgy hirdetések

Sugár Gyula "Asztalai csendélet" c. festménye eladó

25x35 vegyes technk./karton j.b.l.
(Sugár 70)
Passzpartban és szép hozzá illő üveges 2cm vastag fekete aranyszegélyes keretben.
Ár: 25.000,-Ft
Tel.: +30/9819417

Sugár Gyula - Asztali csendélet Sugár szignó

Sikuta Gusztáv festmény eladó

Méret 60x80 cm
Ár: 200.000,- Ft
Tel.: 704278654

Sikuta Gusztáv festmény Sikuta Gusztáv festmény

Eladó Zarebski plakett a maya kultúrából

A maya kultúra jellegzetes alkotásának művészi dombormű reprodukciója a lengyel származású művész Krysztof Zarebski tolmácsolásában. Eredeti: Yaxchilan, Mexikó i.sz. 755 körül
Ár: 42.000 Ft
Beluscsák Anita - Tel.: 06-30-937-5438

Maya plakett #1 Maya plakett #2 Maya plakett #3

Csáky Lajos Alföldi táj c. festménye eladó

1978-ban vásárolt kép a Zichy galériától. Minden jogosító okirat megvan.
50x70 cm olaj-fa, ára 100.000,- Ft.
Tóth János, 06 70 944 38 52

Alföldi táj

Id. Iván Szilárd festmény eladó

A festő: id. Iván Szilárd (1912-1988)
A kép címe: Tájkép festővel (1987)
50x70 cm olaj, egyike a művész időskori utolsó műveinek, a tájképbe önmagát is beillesztve.
Kocsis Piroska, +36 20 800-9094

Tájkép festővel

Hosszú György festmények eladók

Őszi dokk, méret: 50x50 cm,
olaj + farost, ára: 60000Ft
Mályvaszínű határ, méret: 130x90 cm,
olaj + vászon, ára: 120000Ft
Ellenfényben, méret:50x50 cm,
olaj + farost, ára:70000Ft
Hosszú György - Tel.: +36-20-3706461

Őszi dokk Mályvaszínű határ Ellenfényben

Eladó keresztöltéssel készült lovas kép

A kép méretei kerettel: 52x64 cm
A keret mérete: 2 cm
Készítés módja: Keresztöltés
Ár: 40.000 Ft
Zsoldos Szilvia - Tel.: +36-70-944-29-26

Lovas kép

Festmények eladók

A festmények a XX.század első feléből származnak.A keretezett tempera-vászon, kartonon, a többi olaj-vászon.Tisztítani kell a képeket. A szarvasbőgés Zsazsa, a patakos Horváth, a másik kettőnek nem tudom pontosan elolvasni a szignóját.
Ár megegyezés szerint.
Kovács Tibor - Tel.: 0630-7294878

Szarvasbőgés Patak 30x50-1919 72x48-1923

Eladó festmények és gobelinek

D.Gibbs: vászon, 60x50 cm
Szekelly: vászon, 50x60 cm
Gobelin kicsi: 29x39 cm
Gobelin hosszú: 87x38 cm
Ár megegyezés szerint.
Léhi Liza - Tel.:06/36/361-074

D.Gibbs: vászon, 60x50 cm Szekelly: vászon, 50x60 cm Gobelin kicsi: 29x39 cm Gobelin hosszú: 87x38 cm

Eladó Szász Endre szitanyomat sorozat

Szász Endre 10db-os, teljes sorozat, arany színű szitanyomat, 50x70-es méretben, 1985-ből (a 10-ből itt 3 kép látható), ár: 600.000,- Ft

Hegedüs Béla

Szász Endre szitanyomat #1 Szász Endre szitanyomat #2 Szász Endre szitanyomat #3

Eladó festmények

Olvasó nő, aquarel, ismeretlen festő, méret 50x30, ár: 7.000,- Ft
Olvasó nő a dunaparton, ismeretlen festő, méret 50x30, ár: 18.000,- Ft
Sétáló nő a vízparton, ismeretlen festő, méret 50x30, ár: 18.000,- Ft

Calman Ferenc - tel: +36705473694

Olvasó nő akvarell Olvasó nő a dunaparton Sétáló nő a vízparton

Csomor Katalin és Litkei József (jm) képek eladók

Festő: Csomor Katalin, méret: 60x80, technika: olaj, vászon, zsűriszám: Cs/087665. Minimális ár: 60.000Ft

Litkei József (jm), méret: 61x42, technika: olaj-tempera, bőr, zsűriszám: H/87352. Minimális ár: 60.000Ft

Varga Zsuzsa - tel: 20/2341746

Csomor Katalin kép Litkei József kép

Eladó két 70-es években vásárolt akvarell

Jánossy György: Nádaratás után és Lieber Éva: Folyópart II.
Ár megegyezés szerint.
Tasner László - 06/70-2025579

Jánossy Ferenc: Nádaratás után Lieber Éva: Folyópart II Lieber Éva akvarell Jánossy akvarell Lieber Éva akvarell

Eladó festmények

Tóth László, farostlemez, 1700-as évek, mérete kb. 40 x 27 cm.
Csendélet /rózsa/ Julin V. aláírással, vászon, mérete kb. 55 x 35 cm.
Tájkép K. Mariska aláírással, farostlemez, mérete kb. 20 x 40 cm.
Ár megegyezés szerint.
Elérhetőség: 30/5052754

Tóth László festmény Csendélet rózsákkal Tájkép

Eladó Joseph Jost festmény

1900-as évek eleji, olaj, furnérlemez.
Méret: 85x67 cm (keret nélkül)
Az eladó árajánlatot vár.
Varga József - Tel.: 06202430935

Joseph Jost festmény Joseph Jost szignó

Eladó 1993-ban vásárolt, zsűrizett Járási Ildikó tűzzománc kép

Méret: 30x40 cm (+keret)
Ár: 500.000,- Ft

Kissné Gajáry Zsuzsanna
Tel.: 06-30/255-9468

Jean-Francois Millet (1814-1875) Kalásszedők 1857-ben festett képének eredeti másolata eladó

Méret: 45x36 cm
Ár: megegyezés szerint

Brátoszinné Kanyó Beatrix
Tel. 06-70-775-64-24.

Eladó Ruzicskay festmény, Jézus a Golgotán

Olaj, furnérlemezre festve
Méret: 48x72 cm
Az eladó árajánlatot vár

Szarvasi László   +36 30 310 97 71
3534 Miskolc,Andrássy út 98

Eladó Komáromi Katz festménye, Szélmalom naplementében

Olajfestmény
Méret: 50x85 cm
Az eladó árajánlatot vár

Hódi Károlyné   +36309951998

Eladó Mars című alkotás, Az Europlanet pályázat 1.helyezését érte el /osztrák zsüri/

Egyedi technika kartonon /keretezve/
Méret: 100x70 cm
Ára: 115.000,- Ft

Meszlényi Károly

Eladó 60x80 cm-es vászon, olajfestmény

Ára: 99.000,- Ft

Ács János - 06-20/378-25-73

Eladó L. Fabretto olasz festő alkotása

Az 50x70cm nagyságú olajfestmény a velencei Doge-palotát ábrázolja, az eladó árajánlatot vár.

Kórodi Ildikó - 0670-2789051

Eladó Almády István festmények

1974 körüli képek, 79x61cm, 76x58cm, 80x59cm, olaj-vászon, 49x59cm, 69x48cm olaj-falemez, az eladó árajánlatot vár.

Perovic Gabriela - +381643872111

Újvidék

Eladó Winkler László képek

A festmények 1969-ben és 1973-ban készültek, 107 x 67 cm, tuskép, ezüst színű 1,5 cm-es keret, ár: 150.000 Ft

Varga Attila - 0630/4097567

6722 Szeged, Jósika utca 45/c III.em 6

Eladó Badacsonyi Sándor, nívódíjas festő, grafikus alkotása

Címe: Negatív tükröződés. A műalkotás rézkarc technikával készült, stílusa szürrealisztikus. A mérete 25,5 x 35 cm, keretezetlen.

Kling Andrea - 06/70 634 5664

Eladó Bényi László és Sztojka László festmények

Bényi festmény (2. képen)
Ára: 220.000 Ft
Méret: 65 x 84 cm
Anyaga vászon, olaj

Juhász Mátyás
Bp. tel:06-20-345-09-69

Ha az oldal használatával kapcsolatban bármilyen kérdése van, írjon e-mail címünkre: